O Firmie

Początki istnienia firmy sięgają lat 90-tych. Działalność dotyczyła wtedy przewozów pracowniczych oraz turystycznych. Od 1999 roku działalność firmy rozszerzona o przewóz towarów. O tym, że ten krok był słuszny świadczy fakt, że na dzień dzisiejszy jest to podstawowa działalność firmy.

Obecnie oferujemy usługi w zakresie spedycji oraz przewozu towarów w kraju jak i za granicą. Głównymi kierunkami wykonywania naszych usług są wszystkie kraje Unii Europejskiej

Jesteśmy również użytkownikami internetowych giełd transportowych TRANS ID: 249643 oraz TimoCom ID: 247924.

Kochspol to najlepszy transport dla towarów twojej firmy

Najlepsze ceny

Nasza firma może się pochwalić ofertą z odpowiednio dobraną polityką cenową - która stawia nasze usługi jako te w "dobrej cenie" a jednocześnie stawiamy na wysoką jakość naszych usług.

Nowoczesny tabor

W trasę wyjeżdżamy jednym z naszych niezawodnych ciągników DAF-XF. Aby być w 100% gotowi do drogi - wszystkie nasze samochody mają kontrakt serwisowy.

25 lat doświadczenia

Z dumą możemy stwierdzić że istniejemy już tyle lat na rynku, że nie straszne nam żadne sytuacje. Długie lata praktyki pozwoliły nam rozwinąć się i oferować nasze usługi na najwyższym poziomie.

Perfekcja i terminowość

Staramy się, aby każdy z naszych kursów - był idealnie przygotowany pod względem logistycznym - a Państwa ładunek dotarł w zadeklarowanym przedziale czasowym.